Naszych gości prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń

1. Doba w ośrodku zaczyna się o godz. 14 oo i trwa do godz. 11 oo ostatniego dnia pobytu . Pozostawanie w ośrodku dłużej niż trwa doba hotelowa możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją . Prosimy o zameldowanie się i uregulowanie należności w pierwszym dniu pobytu

2. W dniu przyjazdu do ośrodka pobierana jest kaucja zwrotna , która stanowi zabezpieczenie na wypadek dokonanych zniszczeń , lub pozostawienia domku lub łódki zanieczyszczonych bieżącymi odpadkami czy przynętą dla ryb . Kaucja wynosi :

  • 100 zł za domek bez łazienki
  • 200 zł za domek z łazienką
  • Opłata 25 zł za sprzątanie końcowe nie obejmuje wyrzucania śmieci i resztek jedzenia z domku i pozostałości przynęty oraz mycia pozostawionych brudnych naczyń oddanych do użytkowania

3. Niedopuszczalne jest wbijanie gwoździ w ściany domku ani inne tego typu „udogodnienia”.

4. Pomost służy wszystkim gościom ośródka . Puszki pudełka i inne śmieci prosimy wrzucać do pojemników . PROSIMY NIE ZASMIECAĆ POMOSTU i nie zostawiać odpadów w łódkach .

5. Na terenie ośrodka przy domku może parkować tylko jeden samochód . Następne samochody przyjmowane będą tylko w miarę możliwości za dodatkowa opłatą 15 zl/doba .

6. Osoby odwiedzające gości ośrodka , mogą przebywać na terenie ośrodka po uprzednim zgłoszeniu tego faktu u osoby sprawującej opiekę nad ośrodkiem w godzinach 10 – 22 .

Pobyt powyżej 3 godzin jest możliwy jedynie w przypadku niepełnego obłożenia ośrodka ( i musi być uzgodniony z recepcją ) . Osoba pozostająca na terenie ośrodka po godzinie 22.00 podlega zameldowaniu i pobierana jest opłata jak za nocleg . Osoby wynajmujące domek są odpowiedzialne za swoich gości i opiekują się nimi od momentu wejścia do ośrodka do czasu jego opuszczenia .

7. Brama otwarta jest w godzinach 7 – 22 .

8. W ośrodku przyjmujemy wyłącznie zwierzęta niekłopotliwe . Pieski i inne zwierzęta mogą przebywać w ośrodku wyłącznie na uwięzi . Pobyt zwierząt jest odpłatny .

Właściciel ma obowiązek sprzątania po swoim pupilu . Obecność zwierząt należy zgłosić .

9. Domek i łódkę prosimy oddać w stanie czystym , takim jakie otrzymaliśmy ( dotyczy to pozostawienia naczyń i lodówki w należytym stanie oraz wyniesienie śmieci , resztek żywności czy przynęty dla ryb ) . Dzieci nie mogą się bawić na łódkach będących w użytkowaniu innych gości .

10. Za dokonane zniszczenia w ośrodku odpowiada materialnie osoba wynajmująca domek i zameldowana , wg stawek ustalonych przez właściciela obiektu .

11. Do kontenera prosimy wrzucać butelki plastikowe ZGNIECIONE - dziękujemy .

12. Rozliczenie energii elektrycznej : 0,80 zł za kwh wg zużycia ( wskazania licznika )